4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Jutrijp
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Jutrijp
Vacatures Palliatieve zorg Jutrijp
Vacatures 24-uurs zorg Jutrijp
Vacatures Verpleegkundige Jutrijp
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Workum
Vacatures Begeleiding Hemelum
Vacatures Begeleiding Hindeloopen
Vacatures Begeleiding Wons
Vacatures Begeleiding Makkum
Vacatures Begeleiding Schraard
Vacatures Begeleiding Woudsend
Vacatures Begeleiding Zurich
Vacatures Begeleiding Tersoal
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht

Addie
Harlingen | op 2,7 km afstandBegeleider(s) voor jongvolwassene met autisme en epilepsie te Harlingen... lees meer »
Alex
Sneek | op 5,9 km afstand | 18 jaarHoi ik ben Alex en ik ben in de buurt van postcode 8603EM op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagmiddag en avond. - Dinsdagavond. - Woensdagavond. - Donderdagavond. - Vrijdagavond. - Zaterdagavond. - Zondagochtend, middag en avond. Uurtarieven zijn in overleg Neem contact met me op en hopelijk kun je bij me aan de slag!.. lees meer »
M
Lemmer | op 16,8 km afstand | 22 jaarBeste hulp, Ik ben M en ik ben op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: We zoeken flexibe begeleiders die van autorijden houden en met de familie llid activiteiten buitenhuis kan ondernemen - Maandag de hele dag. - Dinsdag de hele dag. - Woensdag de hele dag. - Donderdag de hele dag. vrijdag en zaterdag en zondag De uurtarieven.. lees meer »
Suzan
Heerenveen | op 19,7 km afstand | 7 jaarLieve toekomstige begeleid (st) er, Vanaf heden zoeken wij voor onze zoon begeleiding na schooltijd Het gaat in ieder geval om de ma, wo en donderdagmiddag vanaf 15.00- 18.00. Stan heeft autisme (7) en wordt rond 15.00 thuis gebracht met de bus van het SBO in Sneek. We wonen in een groene wijk met ruime tuin in Heerenveen (Heidemeer). Als begeleidster, laten wij jou volledig vrij in jouw invulling met Stan. Wel zou het fijn zijn a.. lees meer »




