3x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Galder
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Galder
Vacatures Palliatieve zorg Galder
Vacatures 24-uurs zorg Galder
Vacatures Verpleegkundige Galder
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Bergen op Zoom
Vacatures Begeleiding Roosendaal
Vacatures Begeleiding Oud Gastel
Vacatures Begeleiding Nispen
Vacatures Begeleiding Wouwse Plantage
Vacatures Begeleiding Heijningen
Vacatures Begeleiding Woensdrecht
Vacatures Begeleiding Wernhout
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht

Marielle
Oosterhout | op 17,9 km afstand | 15 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Marielle en ik ben in de buurt van postcode 4908CC op zoek naar begeleiding en verzorgende. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Woensdagmiddag. - Zaterdagochtend en middag. Uurtarieven zijn in overleg. Hopelijk krijg ik een berichtje van je, zodat we aan de slag kunnen!.. lees meer »
Constance
Rijen | op 13,5 km afstand | 29 jaarRobert Dominic heeft Cornelia de Lange Syndroom, alhoewel hij bijna 29 jaar is , zit hij eruit als een jongen van 9 jaar < 1.30 cm lang en 27.5 kg zwaar>. Hij moet geholpen worden bij opstaan, verschonen, eten geven en leuke activiteiten samen doen: een kinderboek lezen, kinderliedjes zingen, kleuren, en andere activiteiten die begeleiding centraal zit. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op deze dagen ( van 8.00 uur tot 15.00 uur du.. lees meer »
Annemarie
Oosterhout | op 16 km afstand | 56 jaarIk ben Annemarie (56 jaar) en ik heb een spierziekte (SMA-type 2b), waardoor ik o.a. in een elektrische rolstoel zit. Ik woon samen met mijn hondje Pip, in een appartement in de binnenstad van Oosterhout. Ik heb een eigen coachingsbedrijf Leef op Veren. Ik heb momenteel ruimte voor: Een betrouwbare betrokken zorgverleenster NACHTDIENST (van 23 u tot 10 u) * 12 uur tot 24 u per week, ook weekenden. * Het gaat om wakkere die.. lees meer »




