4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Emmer-compascuum
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Emmer-compascuum
Vacatures Palliatieve zorg Emmer-compascuum
Vacatures 24-uurs zorg Emmer-compascuum
Vacatures Verpleegkundige Emmer-compascuum
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Nieuw-Amsterdam
Vacatures Begeleiding Zwartemeer
Vacatures Begeleiding Klazienaveen-Noord
Vacatures Begeleiding Weiteveen
Vacatures Begeleiding Zandpol
Vacatures Begeleiding Nieuw-Schoonebeek
Vacatures Begeleiding Nieuw-Weerdinge
Vacatures Begeleiding Nieuw-Dordrecht
Vacatures Begeleiding Roswinkel
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Meindert
Emmen | op 13,5 km afstand | 68 jaarMijn naam is Meindert en ik ben in de buurt van postcode 7827PH op zoek naar begeleiding en verzorgende. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend en middag. Daarnaast ook flexibele uren op andere dagen op afspraak. Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus stuur me snel een berichtje!.. lees meer »

J
Emmen | op 12,1 km afstand | 13 jaarIk ben op zoek naar een verpleegkundige of jeugdhulp begeleider ( met extra module voor zelfstandig medicatie mogen toedienen) Deze hulp zoek ik voor mijn kind van 13 jaar. Belangrijke aandachspunen: epilepsie en autisme ongeremde bewegingsdrang. Uurtarieven zijn in overleg, afgesemd om standaard uurloon beschikbaar pgb. Kennis van Autisme epelepie en de geef me de 5 mehode is een pre. 12 uurs dienst van 18.30 tot 6.30 Nee.. lees meer »

Miranda
Odoorn | op 13,4 km afstand | 18 jaarHoi wij zijn Dennis en Miranda en wij zijn in de buurt van postcode 7873CL op zoek naar 24-uurs zorg, begeleiding en verzorgende. Deze hulp zoeken wij voor een jongeman van 18jaar thuiswonende met EVB, ASS, ADHD en impulsdoorbraken. Deze hulp is nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandag de hele dag. - Dinsdag de hele dag. - Woensdag de hele dag. - Donderdag de hele dag. - Vrijdag de hele dag. - Zaterdag de hele da.. lees meer »

Madelon
Erica | op 13,4 km afstand | 38 jaarHallo, mijn naam is Madelon en ik ben op zoek naar een gastouder, oppas, logeerhuis. Deze hulp zoek ik voor mijn 38-jarige dochter met een verstandelijke beperking. Deze hulp heb ik regelmatig nodig (als logeerweekend om de 3 of 4 weken) op 1 van deze dagen of het gehele weekend (2x etmaal): - Vrijdagavond/-nacht. - Zaterdag de hele dag - Zondag tot einde van de middag/begin van de avond De tarieven zijn in overleg, maar n.. lees meer »