4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Belt-Schutsloot
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Belt-Schutsloot
Vacatures Palliatieve zorg Belt-Schutsloot
Vacatures 24-uurs zorg Belt-Schutsloot
Vacatures Verpleegkundige Belt-Schutsloot
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Paasloo
Vacatures Begeleiding Vollenhove
Vacatures Begeleiding Onna
Vacatures Begeleiding Oldemarkt
Vacatures Begeleiding Wanneperveen
Vacatures Begeleiding De Pol
Vacatures Begeleiding Wetering
Vacatures Begeleiding Marijenkampen
Vacatures Begeleiding Sint Jansklooster
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Hester
Zwolle | op 19 km afstand | 18 jaarWij zijn op zoek naar een extra zorgverlener/begeleider voor onze zoon Jelmer. Jelmer is een vrolijke, meervoudig gehandicapte jongen van 18 en houdt erg van gezelligheid. Wij zoeken iemand die het leuk vindt om hem een leuke ochtend/middag/avond te bezorgen, door ontspannende of juist stimulerende activiteiten met hem te doen en door lekker met hem naar buiten te gaan (fietsen, wandelen). Daarnaast horen ook ADL-taken (eten/drinken gev.. lees meer »

Bianca
Zwolle | op 19,1 km afstand | 26 jaarHoi ik ben Bianca en ik zoek hulp voor mijn 26 jarige zoon! Jesse is autistisch en verstandelijk beperkt, heeft een vg6 wlz indicatie, dus niet 1 vd makkelijkste,zeg maar Jesse is alleen gebaat bij 1 op 1 begeleiding! Jesse wil graag met iemand fietsen,samen koken,geocaching, vissen,zwemmen, samen winkelen,gewoon lekker creatief bezig zijn Jesse heeft in meerdere instellingen gewoond,maar dit lukte niet,hij woont sinds 4 jaar weer .. lees meer »

Joan
Meppel | op 9,2 km afstand | 74 jaarBeste hulp, Ik ben Joan en ik ben bij mij in de buurt (Meppel) op zoek naar begeleiding, verpleegkundige en verzorgende. Het gaat om een PGB klant. Het kan variëren van boodschappen doen, mevrouw vervoeren naar afspraken met ziekenhuizen en dergelijke tot medicijnen ordenen. Het is de bedoeling dat de persoon oproepbaar is. Mevrouw is voor het grootste gedeelte bed legerig en kan na 16 uur à 16:30 uur mensen ontvangen om dingen t.. lees meer »

Harmien
Vollenhove | op 7,7 km afstand | 14 jaarTygo is een jongen van 14 jaar, autistisch, verstandelijke beperkt en is (bijna) non-verbaal. Hij gaat door de weeks naar een ZMLK school (VSO) en zit hier in een zorggroep. Tygo is plaszindelijk, maar poept nog in een luier. Hij vindt het heerlijk om te zwemmen, fietsen (duo tandem), wandelen en met sensopathisch materiaal te spelen. Cognitief zit hij op gemiddeld 2 tot 3 jaar, dus moet flink in de gaten gehouden worden! Verder is het .. lees meer »