5x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Annerveenschekanaal
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Annerveenschekanaal
Vacatures Palliatieve zorg Annerveenschekanaal
Vacatures 24-uurs zorg Annerveenschekanaal
Vacatures Verpleegkundige Annerveenschekanaal
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Gasselternijveenschemond
Vacatures Begeleiding Annen
Vacatures Begeleiding Gasselternijveen
Vacatures Begeleiding Amen
Vacatures Begeleiding Eexterzandvoort
Vacatures Begeleiding Gieten
Vacatures Begeleiding Grolloo
Vacatures Begeleiding Rolde
Vacatures Begeleiding Papenvoort
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht

Fleur
Gasselternijveen | op 10,6 km afstandGezocht begeleiding / PGB-er weekenden .. lees meer »
Alie
Veendam | op 5,1 km afstand | 20 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Alie en ik ben in de buurt van Veendam op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor onze zoon (20 jaar) met een lichamelijke beperking. Onze zoon heeft een progressieve aandoening en is rolstoelgebonden. Hij wil proberen om een opleiding te volgen, maar heeft hierbij begeleiding nodig. De begeleider zal mee moeten naar de lessen en helpen met alle motorische handelingen, evenals het maken van huiswe.. lees meer »
Cam
Drouwenermond | op 12,9 km afstand | 19 jaarBeste hulp, Ik ben Natasja en ik ben op zoek naar begeleiding aan huis voor mijn dochter van 19 jaar. Ze is bekend met ASS (MCdD), angststoornis en depressie. Ze gaat niet naar school en is op dit moment niet leerbaar. Heeft geen werkvermogen en krijgt een Wajong uitkering. Ze heeft een gemiddelde tot laag IQ maar het gedrag van een 4-6 jarig meisje. Op goede dagen lijkt ze te functioneren op 19 jarige leeftijd maar wordt heel sne.. lees meer »
Lillian
Winschoten | op 16,4 km afstand | 6 jaarBeste hulp, Ik ben Lillian en ik ben op zoek naar een begeleider, pedagogisch of verpleegkundige en verzorgende. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: - Nachtdiensten maandag tm zondag. En in vakanties soms ook andere dagen. Nachten kunnen ook nog in overleg met het team. Uurtarieven zijn in overleg. Het zijn wakkere nachtdiensten. Ben jij flexibel en heb jij ervaring me.. lees meer »
Johannes
Groningen | op 19,5 km afstand | 72 jaarGezocht in de stad Groningen: vacature 1. Gezocht in de stad Groningen een ervaren huishoudelijke hulp of Helpende - Huishoudelijk werk zoals keuken, badkamer en sanitair schoonmaken ,stofzuigen, enz. - helpen met voorbereiden van de maaltijden, helpen bij koken etc. - optie: Als je een auto hebt, dan kunnen we ook boodschappen doen met de auto. Betaling gaat met een PGB Zorgovereenkomst van SVB-zorgkantoor. 40 euro.. lees meer »




