4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Almen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Almen
Vacatures Palliatieve zorg Almen
Vacatures 24-uurs zorg Almen
Vacatures Verpleegkundige Almen
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Harfsen
Vacatures Begeleiding Gorssel
Vacatures Begeleiding Eefde
Vacatures Begeleiding Lochem
Vacatures Begeleiding Barchem
Vacatures Begeleiding Laren
Vacatures Begeleiding Geesteren
Vacatures Begeleiding Hummelo
Vacatures Begeleiding Silvolde
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht

Elona
Deventer | op 11,5 km afstand | 21 jaarHoi ik ben Elona en ik ben in de buurt van postcode 7421cm op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Onze zoon 21 jaar geboren met Spina Bifida en daarin zelfredzaam. Daarnaast heeft hij een ASS stoornis. Khenzo is leergierig en wil graag dingen ondernemen. Hij houdt van vliegtuigspotten, dierentuinen, reptielen dierenwinkels, Formule 1 en musea bv oorlogsmuseum, maar ook kermisattracties, winkelen vind hij ook leuk.. lees meer »
Lennart
Dieren | op 18,2 km afstand | 26 jaarHoi, Ik ben Lennart. Ik ben 25 jaar. Ik heb een spierziekte en zit in een elektrische rolstoel. Ik ben op zoek naar hulp die mij regelmatig in het weekend kan helpen met mij s'ochtends uit bed halen, in de rolstoel zetten, ontbijt maken en s'avonds weer naar bed kunnen helpen. Daarnaast zoek ik iemad die met onze bus mij van en naar dagbesteding bij Nijmegen kan rijden, liefst op een dinsdag. Tijden in overleg. Ik hoor graag van .. lees meer »
Elise
Deventer | op 14,9 km afstand | 42 jaarMijn naam is Elise, ik ben 42 jaar oud en ben mantelzorger voor mijn man Dirk, die is gediagnosticeerd met ALS. Ik ben op zoek naar zorg voor mijn man: 12- of 24-uurs zorg, begeleiding, palliatieve zorg, verpleegkundige en verzorgende. Iemand die CTB geschoold is voor de trachea canule en praktijkervaring heeft met invasieve beademing. Voorkeur gaat uit naar een vrouw. Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus s.. lees meer »
Sarah
Deventer | op 12,9 km afstand | 5 jaarPGB'er gezocht voor Norah in Deventer Vacatures: - Verzorger / begeleiding naschoolse opvang Voor onze dochter Norah van 5 jaar zijn we op zoek naar een lieve en zelfstandige begeleidster/verzorgster. Norah is een vrolijke meid met een verstandelijke beperking (niveau is rond de 6 maanden). Ze is heel actief en nog volop in ontwikkeling. Norah kan niet lopen, maar is dit wel druk aan het oefenen. Ze kan niet praten, zelfstandig e.. lees meer »




