Vacatures 24-uurs zorg Velsen Noord
De Nationale Hulpgids is de grootste Vacature website in de Hulp en Zorgsector van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "24-uurs zorg vacature" voor jou in Velsen Noord. Je kunt zelf op elke 24-uurs zorg vacature reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door op onze Vacatures te reageren of een gratis advertentie te plaatsen krijg je snel Werk. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Vacatures in de categorie 24-uurs zorg in Velsen Noord. Klik op een 24-uurs zorg vacature en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste Vacatures vindt in Velsen Noord.
3 Vacatures in de categorie 24-uurs zorg Velsen Noord gevonden

Joyce in Velsen Noord | 11 jaar
24-uurs zorg vacature: TEAM KEES is aan versterking toe!
Wij zijn op zoek naar een begeleidster/begeleider voor onze zoon Kees.
Kees is 11 jaar en is, behalve lief, vrolijk en een knuffelkont ook meervoudig complex gehandicapt. Daarnaast heeft Kees epilepsie (hij heeft het syndroom van Lennox Gastaut, een moeilijk behandelbare vorm van epilepsie). Kees is volledig afhankelijk van de hulp van anderen. Kees heeft een broer Jens, die 12 jaar oud is.
Bei... Lees meer »

Cecil in Velsen Noord | 36 jaar
24-uurs zorg vacature: Hoi,
Mijn naam is Cecil (36 jaar) en ik woon in Amsterdam.
Ik ben op zoek naar zorgverleners voor 24-uur diensten
en/of 12-uur dienst; begeleiding en verzorging.
Beademing certificaten: Tracheostomale beademing/hoestmachine invasief zijn nodig.
Als je deze certificaten nog niet hebt kun je je hiervoor opgeven bij CTB.
In de zomer/lente/herfst ga ik overdag de hort op.
Metal Festivals en concerten vind ik leuk.
Het strand/b... Lees meer »

Elke Lotte in Velsen Noord | 11 jaar
24-uurs zorg vacature: Mijn gezin en ik wonen in Overveen. Mijn dochter is 11 jaar en heeft een chromosoom afwijking, waardoor ze lichamelijk en verstandelijk zeer beperkt is. Ze heeft een PEG-sonde (Mic-Key) en heeft slaapapneu waardoor ze met een BiPAP slaapt en heeft een saturatiemeter naast haar bed. Ze kan niet lopen (rolstoelgebonden), niet praten en eten gaat via de voedingspomp. Ook heeft ze epilepsie, deze is onder controle met medicijnen. Aanvalletj... Lees meer »