Vacature
Voor mijn moeder (64) uit Nijmegen ben ik op zoek naar een vrouwelijke helpende of verzorgende die ondersteuning kan bieden bij de ADL. Daarnaast is het fijn als je bereid bent om – wanneer nodig – de avondmaaltijd voor te bereiden en huishoudelijke taken zoals boodschappen doen, wassen en strijken samen uit te voeren.
We zoeken iemand die warm, geduldig, ervaren, zorgzaam, empathisch en betrouwbaar is.
Je biedt graag regelmaat en structuur, hebt respect voor eigen regie, en beschikt bij voorkeur over een rijbewijs. Het is een pré (maar geen vereiste) als je Marokkaans spreekt.
Mijn moeder is een vriendelijke vrouw die graag een praatje maakt en het waardeert als iemand de tijd voor haar neemt.
Ze woont samen met mijn vader, die door zijn eigen gezondheid de zorg helaas niet kan overnemen. Door een combinatie van longproblemen en reumatische klachten heeft zij ernstige mobiliteitsbeperkingen. Ze kan slechts korte afstanden lopen, raakt snel buiten adem, gebruikt zuurstof en een rollator ter ondersteuning. Door de toegenomen zorgbehoefte is zij meer afhankelijk geworden van hulp.
Na een kennismaking kunnen we samen kijken naar een passende planning en aantal uren. Dit kan enkele keren per week zijn, op vaste dagen of flexibel – afhankelijk van het aantal mensen in het team, zodat vervanging bij bijvoorbeeld vakanties mogelijk is.
Betaling: via PGB, uurtarief in overleg.
Ben jij de betrokken zorgverlener die wij zoeken? Dan horen we graag van je!