Hulpvraag van C.P.M (Corné)
Ik heb Friedreichse Ataxie, een progressieve spierziekte, maar al jaren stabiel. Het enigste waar ik echt op in moet leveren is ogen, oren, spraak en dat maakt communicatie lastig en dus vaak onbegrepen. Ik maak gebruik van een elektrische rolstoel, die ik binnenshuis nog minimaal kan besturen, buitenshuis word ik geholpen om te rijden.
Mijn zorgvraag (via PGB-WLZ, BI & PV): 3x per week ochtendzorg
uit bed halen, douchen, aankleden, ontbijten, naar toilet en het aanleggen van uritip. Aanwezige hulpmiddelen: hoog-laagbed, actieve en passieve tillift en verrijdbare Lopital elektrisch verstelbare hoog/laag en kantelbare douchestoel.
Totale zorgduur 's morgens, ±2,5 uur, van 7.00-9.30 uur
Omdat het een combinatie van BI/PV is betaal ik maximaal p/u €30,- excl. km vergoeding €0,19 p/km. Liefst woonachtig binnen een straal van max 15-20km.
Kun je bijvoorbeeld niet alle 3 de ochtenden, maar wel 2x of 1x p/week, reageer dan ook graag, wellicht kunnen we een team samenstellen van meerdere zorgverleners.
Privé: 31 getrouwd, 3 zonen (30, 28 en 24).
Hobby's: Feyenoord, fanatiek passief wielrennen volgen, politiek, schaken, computer, op vakantie gaan.
Wij hebben een kat en een kanarie, mocht je daar problemen mee hebben.
Ervaring niet strikt noodzakelijk, als je van aanpakken weet en je bent enthousiast, reageer dan zeker!