Hulpvraag van Els
Mijn naam is Els en ik ben 71 jaar oud en ik woon in Nijmegen Dukenburg.
Ik ben spastisch en zit in een rolstoel.
Ik zoek een leuke ADL hulp die mij regelmatig in het weekend wil komen helpen en als een van de andere hulpen ziek is of vakantie heeft. Dat komt heel regelmatig voor en kan op alle dagen van de week zijn.
Ik word 's morgens uit bed geholpen, gedoucht, met het ontbijt geholpen etc. 's Avonds word ik geholpen met avondeten etc. en in bed geholpen. De diensten duren ongeveer 5 uur. 's Morgens tussen 8 en 13 uur en 's avonds tussen 17 en 22 uur. Het tarief dat ik maximaal kan betalen is 32,50.
Ik woon alleen en geniet van mijn huisje en de tuin. De regie over mijn eigen leven houden is erg belangrijk voor mij en ik zoek een hulp die dat respecteert. Alles gaat langzaam bij mij dus geduldig zijn is een belangrijke eigenschap. Ik ben moeilijk te verstaan maar dat went als je me beter leert kennen. Ik hoop van je te horen, dus stuur me snel een berichtje zodat we een kennismakingsgesprek kunnen plannen. Dat is bij voorkeur op een woensdagavond of donderdagmorgen en daar is een van mijn hulpen bij aanwezig.
groetjes Els