Hulpvraag van Janny
Hoi ik ben Janny (77 jaar) en wij wonen in het centrum van Cuijk met postcode 5431BD. Wij, mijn man en ik, zoeken een zorghulp op maandag, dinsdag en woensdag van 9.00 uur tot ca 16.00 uur in overleg. Enige empathie hierbij is welkom. Het werk houdt in:
- Huishoudelijk werk (stoffen en stof zuigen), eventueel koken
- Lichamelijke verzorging (douchen en voetverzorging)
- Begeleiding (samen boodschappen doen, aanwezig zijn in de eigen woning als echtgenoot ‘elders’ moet zijn en dergelijke)
De beloning en de werksfeer zijn goed en vriendelijk te noemen.
Over mijzelf kan ik zeggen, dat ik een chronische aandoening heb, die CRPS wordt genoemd. Complex Regionaal Pijn Syndroom ook wel posttraumatische dystrofie genoemd. Deze CRPS gaat steeds meer over naar polyneuropathie. Dat wil zeggen dat de aansturing van diverse spieren door de zenuwen steeds minder goed is. Dat geeft extra vermoeidheid, iets niet meer kunnen en dat soort ongemakken. Ik heb de afgelopen tien maanden vanwege een lymfekanker een aantal chemokuren gehad. Dat heeft een zeer goed resultaat gehad. Daarnaast hou ik van gezelligheid.
Als huisdier hebben we Jop, een middelgrote, blonde Labradoodle van ongeveer vier jaar oud.
Vanwege de complexe aandoening heb ik naast de huidige zorghulp en de hulp van mijn man wat extra hulp nodig.
Deze hulp heb ik nodig op maandag, dinsdag en woensdag. Soms op andere dagen vanwege vakantie bijvoorbeeld.
De beloning per uur is in overleg.
Neem contact met me op en hopelijk kun je -spoedig- bij mij aan de slag!