Hulpvraag van Marily (voor kind)
Wij zoeken momenteel weer versterking in het team van ons zoontje.
Gabriel is een lekker ondeugend ventje van 11 jaar, die eigenlijk wel altijd vrolijk is.
Hij heeft een forse ontwikkelingsachterstand op alle gebieden, door in 2016 opgelopen NAH. Ook heeft hij een tracheacanule en hiervoor is het wel nodig dat je hier (enige) ervaring mee hebt/CTB scholing hebt gehad of deze wilt volgen.
Gabriel's achterstand houdt bij hem in dat hij niks geheel zelfstandig kan doen en er dus hulp bij nodig heeft (deels of totaal). Hij is non-verbaal (communiceert middels mimiek en verschillende klanken/geluiden), is niet verkeersveilig, is niet zindelijk en is voor langere afstanden rolstoelafhankelijk.
Momenteel zit hij op het niveau van +/- 1,5 à 2 jr., maar dit is wel in constante ontwikkeling en hij blijft hierin steeds snel vooruit gaan! Hierom is het heel belangrijk dat je elke week werkt, omdat hij steeds erg verandert!
Hij heeft voornamelijk veel toezicht en begeleiding nodig en dus een beetje verpleegkundige/tracheacanule-zorg.
's Nachts is er een waakdienst door iemand die tracheacanule bekwaam is, zodat wij onze rust kunnen pakken. Ook wordt hij in de nacht wel eens uitgezogen & gedruppeld, wordt zijn dopje (kunstneus) verwisseld en worden zijn monitorwaarden bewaakt. Soms kan het ook gebeuren dat de tracheacanule uit zijn plek raakt (door bijv. grotere draaibewegingen) en dan moet deze uiteraard z.s.m. terug geplaatst worden!
De nachtdiensten zijn van 23.00 tot 08.00 doordeweeks en 00.00 tot 09.00 in het weekend. Je verblijft tijdens de dienst in de (woon)kamer op de begane grond met 2 babyfoons. Op de 1e verdieping is zijn slaapkamer en we hebben een Otolift traplift.
Gabriel wordt elke dag tussen 5 en 6 wakker en dan moet je de gehele ADL-zorg doen. (wassen, aankleden, ontbijt, etc.)
Nu zoeken wij iemand die al veel ervaring en affiniteit heeft met deze doelgroep (EMB), stevig in/zijn haar schoenen staat en Gabriel snel kan leren "lezen", om ons team te komen versterken! Gabriel heeft geen autisme, maar dezelfde aanpak werkt bij hem ook heel goed. Denk aan alles vooraf duidelijk uitleggen, structuur, bekende terugkerende patronen/handelingen, etc.
De wakkere zorg is voor 's nachts (maar soms ook andere tijden als wij (ouders) wat willen gaan doen) en 1 keer in de maand gaat hij "logeren met zijn eigen pgb'er" op zijn dagbesteding. Beginnen kan al op korte termijn. Stuur een berichtje met welke nacht(en) jij eventueel zou kunnen, dan kan ik altijd nog kijken of daar mogelijkheden in zitten i.c.m. ons huidige team.
Tot slot, van iedereen die bij ons wil werken, verwacht ik wel dat je al stevig in je schoenen staat en uit ervaring al zulke kinderen kan "lezen" én al wat ervaring met tracheacanules hebt. Ook moet je over een AGB code beschikken of deze al meteen kunnen aanvragen.
Gabriel heeft verder géén beademing, katheter of pompjes o.i.d. dus dat hoef je bij ons niet te beheersen.
Wij hebben de voorkeur voor iemand die niet rookt!
:-)