Hulpvraag van Ed
Nieuwe verzorger voor zorgteam gewenst op korte termijn voor de zomermaanden
Hallo,
Ik ben op korte termijn op zoek naar een nieuwe verzorger die mijn zorgteam kan komen versterken voor een aantal zorgmomenten per week. 1-2x per week een ochtendzorg, en 1-2x per week een avondzorg. Met de mogelijkheid tot meer diensten.
Wat mijn achtergrond betreft, ik ben Ed (64 jaar) en heb in 2011 een herseninfarct gehad waardoor ik lichamelijk gehandicapt ben geworden. Door positivisme, sterke wilskracht, humor en een geweldige omgeving heb ik van volledig verlamd-zijn een heleboel lichamelijke vermogens weer herwonnen. En ben nog steeds bezig met mijn herstel. Ik maak gebruik van een elektrische rolstoel, woon op mezelf en word daarin ondersteund door een geweldig team van verzorgers. Zij helpen mij met de dagelijkse verzorging, lichamelijke oefeningen, koken en huishouden. Mijn team bestaat uit stabiele en toch flexibele verzorgers, die van een informele omgang houden.
Verder heb ik ondanks mijn handicap sinds een paar jaar een paar oude passies weer opgepakt en ben aan het schrijven en (digitaal) schilderen. Ik houd van erop uit te trekken, van kunst, koken en muziek, en mezelf blijven ontwikkelen.
De verzorger mag ook Engels, Duits of Spaanstalig zijn. Een professionele achtergrond in de zorg is geen must, alles kan geleerd worden. Een klik is echter wel essentieel.
Mocht je vragen of interesse hebben neem dan gerust contact met me op.
Groetjes, Ed