Over 1911
Lukt het, om wat voor reden dan ook, niet (meer) om betaald werk te doen? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Want iedereen heeft een talent, iedereen heeft iets bijzonders. En dus kan iedereen iets bijdragen aan de maatschappij.
Wij hebben namelijk een concept bedacht voor mensen die een leuke dagbesteding zoeken. Of het nu gaat om koken of bakken in onze horecakeuken, een mbo diploma halen, op ons kantoor aan de administratie werken, de social media bijhouden, kunst maken, een boodschap doen of met onze hulphond wandelen, het kan allemaal. Maar misschien vind je het wel gezellig om gewoon in onze kantine te zitten en voor reuring te zorgen? Ook dat mag!
Maar ook als je je talent nog niet ontdekt hebt, ben je van harte welkom. Want wij weten zeker dat iedereen er een heeft. Wij gaan samen dat talent ontdekken, en kijken hoe we er invulling aan kunnen geven. We gaan het samen doen en werken met een kleinschalige groep en maximaal 1 op 4 begeleiding.
Ook zoeken we mensen die kunnen schilderen, zingen, kleuren of andere talenten die we niet hebben genoemd.
En voor iedereen die denkt ‘Maar dat past toch helemaal niet bij Catering1911?’ Dat past zeker wel! In ons concept is plek voor iedereen die graag een bijdrage wil leveren, op wat voor manier dan ook. Want bij ons is niemand arbeidsongeschikt!
Ben jij geïnteresseerd? Of ben je nog niet helemaal overtuigd? Dan vinden we het leuk als je contact met ons opneemt. We kijken er naar uit jou te ontmoeten!
Als deze vernieuwende dynamische vorm van werk/dagbesteding je aanspreekt zal ik je ook de wegwijzen voor een indicatie aanvraag.