Naschoolse opvang Leermens
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Naschoolse opvang advertentie" voor jou in Leermens. Je kunt zelf op elke Naschoolse opvang advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Naschoolse opvang in Leermens. Klik op een Naschoolse opvang advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Leermens.
23 Aanbieders in de categorie Naschoolse opvang Leermens gevonden

Leermens Jennie | Uithuizen | 64 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Soms hebben kinderen net even iets meer nodig, net even dat steuntje in de rug. Omdat ze zoveel meer kunnen dan we denken. Zoeken naar de ju... Lees meer »

Leermens Anne | Groningen | 33 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Twee jaar geleden ben ik begonnen aan de opleiding tot maatschappelijk werker. Een ontzettend leuke studie die voor mij een schot in de roos... Lees meer »

Leermens Jolanda | Groningen | 33 jaar
Naschoolse opvang advertentie: In juli 2012 heb ik de studie Sociaal Pedagogische Hulpverlening in Groningen afgerond. Tot op heden heb ik bij meerdere organisaties gewerk... Lees meer »

Leermens Bonnie | Usquert | 35 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Hallo, heeft u hulp nodig met de dagelijkse dingen? Huishouden, boodschappen, noem maar op of oppas voor de kinderen? Stuur mij dan een beri... Lees meer »

Leermens Margreet | Bedum | 59 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Hallo,
Al jaren actief met kinderen, ouders en mensen in het algemeen, ben ik op zoek naar nog een uitdaging naast mijn "gastouder zijn". ... Lees meer »

Leermens Fransje | Harkstede GN | 53 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Hallo, ik ben Fransje!
Voor mij zijn er twee mogelijkheden: ik wil graag met een kind werken, of juist met een oudere die wat extra zorg en... Lees meer »

Leermens Remko | Groningen | 37 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Remko is een man met veelzijdige interesses: Psychologie, ICT, Muziek en Natuur.
Zijn zoektocht naar zichzelf kende vele tussenstations: m... Lees meer »

Leermens Silke | Groningen | 51 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Mijn naam is Silke, ik ben 44 jaar.
Ik kom uit Duitsland en ik woon sinds 3 jaar in Groningen.
Ik heb in Duitsland 10 jaar op een schoo... Lees meer »

Leermens Bettina | baflo | 58 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Boerderij- Buitengewoon biedt begeleiding en nuttige, creatieve dagbesteding op maat voor mensen met een lichte beperking,
Wij zijn een kl... Lees meer »

Leermens Ilse | Bedum | 51 jaar
Naschoolse opvang advertentie: Hierbij wil ik me graag beschikbaar stellen voor: Kinderopvang, Schoonmaakwerk, Huiswerkbegeleiding en administratie.
Mijn naam is Ilse.... Lees meer »