4x Huishoudelijk gevonden in de buurt van Den Helder
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Ervaring
- Aanbevelingen
- CV aanwezig
Werkervaring
Kwaliteiten
- VOG aanwezig
- BIG registratie
- KVK inschrijving
Persoonlijk
- Zorgbureau
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Overig
- Rookt niet
- Heeft rijbewijs
Meer Huishoudelijk
Koken Den Helder
Boodschappen hulp Den Helder
Strijken/wassen Den Helder
Hovenier Den Helder
Huishoudelijk in de buurt
Huishoudelijk Alkmaar
Huishoudelijk Heerhugowaard
Huishoudelijk Avenhorn
Huishoudelijk Oosterblokker
Huishoudelijk Hensbroek
Huishoudelijk Venhuizen
Huishoudelijk Anna Paulowna
Huishoudelijk Slootdorp
Huishoudelijk Westwoud
Populaire steden
Huishoudelijk Rotterdam
Huishoudelijk Den Haag
Huishoudelijk Haarlem
Huishoudelijk Leiden
Huishoudelijk Almere
Huishoudelijk Amersfoort
Huishoudelijk Tilburg
Huishoudelijk Enschede
Huishoudelijk Zoetermeer
Huishoudelijk Nijmegen
Huishoudelijk Apeldoorn
Huishoudelijk Eindhoven
Huishoudelijk Den Bosch
Huishoudelijk Breda
Huishoudelijk Arnhem
Huishoudelijk Maastricht
Huishoudelijk Utrecht
Huishoudelijk Groningen
Huishoudelijk Dordrecht


Zorgmies Regio Schagen
Schagerbrug | op 17 km afstandZorgMies Schagen is er voor iedereen die wel wat hulp en ondersteuning kan gebruiken. Of het nu gaat om ouderen waarbij de dagelijkse activiteiten niet meer zo eenvoudig gaan of mantelzorgers die ondersteuning kunnen gebruiken bij de zorg voor hun naasten. ZorgMies is er voor iedereen! Wij verlenen geen medische zorg, we bieden juist een aanvulling daarop. Denk daarbij aan boodschappen doen, samen koken, een wandeling maken, een uits.. lees meer »

Joseph
Westerland | op 13,1 km afstand | 70 jaarWanneer een mens een ander mens kan helpen wanneer een mens een ander mens mag inspireren dan realiseren we weer waarom we op deze Aarde zijn... lees meer »

Selina
Wieringerwaard | op 17,9 km afstand | 30 jaarMomenteel ben ik werkzaam als pedagoog van maandag tot en met donderdag. Ik biedt ambulante begeleiding aan kinderen op school en in de thuissituatie en aan ouders. In mijn houding als jeugdzorgwerker ben ik verbindend, consequent, probleemoplossend en creatief. Ik heb een groot analytisch vermogen en houd altijd ruimte om op mijn eigen handelen te reflecteren. .. lees meer »

Dick
Den Helder | op 2,7 km afstand | 59 jaarAls jongen van 17 jaar begonnen met werken bij V&D maar kwam er er al snel achter dat mijn roeping elders lag. Ben weer gaan studeren en aan de slag gegaan als ondersteuner/begeleider toen ik 23 was. Ondertussen heb ik bij diverse stichtingen veel ervaring opgedaan. Mijn kwaliteiten zijn: goed kunnen luisteren, begripvol, serieus en heel geduldig. En werk graag persoonsgericht vanuit de persoon. Het lijkt me leuk om samen met jou act.. lees meer »