4x Boodschappen hulp gevonden in de buurt van Warns
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Ervaring
- Aanbevelingen
- CV aanwezig
Werkervaring
Kwaliteiten
- VOG aanwezig
- BIG registratie
- KVK inschrijving
Persoonlijk
- Zorgbureau
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Overig
- Rookt niet
- Heeft rijbewijs
Meer Huishoudelijk
Boodschappen hulp in de buurt
Boodschappen hulp Hieslum
Boodschappen hulp Bolsward
Boodschappen hulp Cornwerd
Boodschappen hulp Hartwerd
Boodschappen hulp Molkwerum
Boodschappen hulp Blauwhuis
Boodschappen hulp Woudsend
Boodschappen hulp Jutrijp
Boodschappen hulp Ysbrechtum
Populaire steden
Boodschappen hulp Rotterdam
Boodschappen hulp Den Haag
Boodschappen hulp Haarlem
Boodschappen hulp Leiden
Boodschappen hulp Almere
Boodschappen hulp Amersfoort
Boodschappen hulp Tilburg
Boodschappen hulp Enschede
Boodschappen hulp Zoetermeer
Boodschappen hulp Nijmegen
Boodschappen hulp Apeldoorn
Boodschappen hulp Eindhoven
Boodschappen hulp Den Bosch
Boodschappen hulp Breda
Boodschappen hulp Arnhem
Boodschappen hulp Maastricht
Boodschappen hulp Utrecht
Boodschappen hulp Groningen
Boodschappen hulp Dordrecht


Bas
Andijk | op 19 km afstand | 30 jaarSinds 2017 werk ik in de zorg, waar ik voornamelijk jongeren begeleid met een afstand tot de arbeidsmarkt, variërend van ASS en ADHD tot LVB en verslaving. In 2023 ben ik als ZZP’er/freelancer gestart en bied ik mijn expertise aan onder mijn eigen naam. Mijn aanpak is zorgzaam, geduldig en communicatief. Ik geloof in het opbouwen van vertrouwen en het creëren van een sterke band met mijn cliënten, zodat we samen de juiste stappen ku.. lees meer »

Hendrika
Heeg | op 16,9 km afstand | 57 jaarAfstemmen, dat is wat ik kan. Afstemmen op wat jij nodig hebt. Dit kan van alles zijn wat mij betreft, in samenspraak komen we tot de conclusie of ik voor jou de geschikte 'hulpverlener/begeleider' ben of niet. Recht door zee, open en sensitief is hoe ik met mensen en het leven om ga. Het is fijn om iets te doen, waar jij direct wat aan hebt. Door mezelf praktisch in te zetten voor een ander, zorgt voor zingeving in mijn leven. Aa.. lees meer »

Kim
Bakhuizen | op 3,4 km afstand | 27 jaarBeste Lezer , Mijn naam is Kim van der kooi , ik ben 26 jaar en woon in Bakhuizen. In mijn vrije tijd ben ik graag sportief , creatief en sociaal bezig zowel alleen als met mensen om me heen. Mijn familie en vrienden omschrijven me als een liefdevolle meid die erg zorgzaam is voor iedereen. Het hart op de juiste plaats heeft, en erg behulpzaam is. Hier sluit ik me helemaal bij aan, ook ben ik erg empathisch , flexibel en.. lees meer »

Celina
Harich | op 12,2 km afstand | 27 jaarHallo, Even in het kort mijzelf voorstellen. Mijn naam is Celina en ik ben 27 jaartjes jong. Ik woon samen met mijn man en dochter in Harich. Heb al het enige ervaring in de zorg en pgb. Vind het fijn om mensen te kunnen helpen waar ze hulp bij nodig hebben. Ben erg flexibel en een heleboel kan in overleg. Heb een auto tot beschikking en ik ben bereid om een stuk te rijden. Ik hoor graag van U. Met vriendelijke groeten,.. lees meer »