3x 24-uurs zorg gevonden in de buurt van Hornhuizen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Ervaring
- Aanbevelingen
- CV aanwezig
Werkervaring
Kwaliteiten
- VOG aanwezig
- BIG registratie
- KVK inschrijving
Voor leeftijdsgroep
- Baby
- Kinderen
- Pubers
- Volwassenen
- Senioren
- Bejaarden
Persoonlijk
- Zorgbureau
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Overig
- Rookt niet
- Heeft rijbewijs
Meer Thuiszorg
Begeleiding Hornhuizen
Hulp bij Administratie Hornhuizen
Palliatieve zorg Hornhuizen
Verpleegkundige Hornhuizen
24-uurs zorg in de buurt
24-uurs zorg Zuurdijk
24-uurs zorg Ulrum
24-uurs zorg Warfhuizen
24-uurs zorg Wehe Den Hoorn
24-uurs zorg Leens
24-uurs zorg Eenrum
24-uurs zorg Pieterburen
24-uurs zorg Westernieland
24-uurs zorg Wehe-den Hoorn
Populaire steden
24-uurs zorg Rotterdam
24-uurs zorg Den Haag
24-uurs zorg Haarlem
24-uurs zorg Leiden
24-uurs zorg Almere
24-uurs zorg Amersfoort
24-uurs zorg Tilburg
24-uurs zorg Enschede
24-uurs zorg Zoetermeer
24-uurs zorg Nijmegen
24-uurs zorg Apeldoorn
24-uurs zorg Eindhoven
24-uurs zorg Den Bosch
24-uurs zorg Breda
24-uurs zorg Arnhem
24-uurs zorg Maastricht
24-uurs zorg Utrecht
24-uurs zorg Groningen
24-uurs zorg Dordrecht

Miranda
SEBALDEBUREN | op 19,1 km afstand | 56 jaarNa 20 jaar als mantelzorger voor mensen met ASS, ben ik tijdens en na mijn opleiding SAW4 specifieke doelgroepen aan de slag gegaan als persoonlijk begeleider in de ambulante hulpverlening en als groepsbegeleider. Ik heb onder andere gewerkt op woongroepen binnen de LVG/VG-zorg, in de forensische zorg en in logeerhuizen. Inmiddels zet ik dit werk met dezelfde energie en gedrevenheid voort als zzp’er. Ik heb ruime ervaring in de begel.. lees meer »
(Irma) Srivalli
Winsum | op 13 km afstand | 59 jaarZoek je warme, verantwoordelijke zorg, dan kan ik er voor je zijn. Ik ben trouw en heb brede ervaring met allerlei doelgroepen, want ik houd van mensen. Ik houd ervan mensen te begeleiden in moeilijke processen. Dat hoeft niet altijd met woorden. Ik ga er vanuit dat we uit meer bestaan dan een lichaam alleen. Vanuit deze heelheid ga ik graag om met jou of degene waar u/je zorg of begeleiding voor zoekt, om. Die stem ik graag met jou per.. lees meer »
Loug Warffum
Warffum | op 13,1 km afstandLoug is een vereniging van zorgverleners die zorg levert aan mensen van 0 tot 100. We denken niet in kaders of hokjes maar gaan uit van de mens. Wie ben jij en wat heb jij nodig. Vanuit dat perspectief zorgen we voor en begeleiden we mensen in hun dagelijks leven. We geven zorg en begeleiding bij het wonen, werken en leven. Doordat wij niet in hokjes en stoornissen denken hebben wij een breed opgeleid team. Er werken bij Loug: verpleeg.. lees meer »




