sociotherapeut. Ondersteunende / activerende begeleiding /behandeling t.a.v. correctie en analyse van onaangepast / moeilijk verstandbaar gedrag. Hier valt te denken aan PDD-nos, autistische spectrum en angststoornis. Ik bespreek de doelstellingen met de cliënt en of zijn ouders. Hierna worden (ook in samenspraak met de cliënt en of zijn ouders) activiteiten gepland, die helpen het gedrag inzichtelijk te maken in een oefensituatie.
Ik ben een afgestudeerde Creatief therapeut en momenteel bezig met de universitaire studie Psychologie en ik werk 10 jaar onafgebroken in de GGZorg als Persoonlijk begeleider.
Ik ga voor de visie dat de cliënt zo gewoon mogelijk in zijn thuisomgeving begeleid kan worden en waar het echt nodig is met bijzondere aandacht. Dus daarom heb ik gekozen om de cliënt in zijn dagelijks leven zodanig te ondersteunen dat hij / zij zo zelfstandig mogelijk kan blijven functioneren met min mogelijk beperkingen.
Ik ben geboren en getogen in Kiev (hoofdstad van Oekraine), |