Heeft u moeite met het vinden van een goede oppas voor uw kind? Misschien kan ik u dan helpen door uw oppas op te leiden en te coachen.
Ik werk momenteel als orthopedagoog bij een instelling, waarbij ik met name werk met kinderen met een verstandelijke beperking, meervoudige beperking en/of een stoornis uit het autistisch spectrum.
In het verleden heb ik ook voor de klas in het basisonderwijs gestaan en zelf ondersteunende en activerende begeleiding verzorgd voor enkele kinderen met ASS.
Ook heb ik vaak opgepast bij kinderen met een beperking en ik heb ervaren dat het voor deze ouders vaak lastig is om een goede oppas te vinden. Daarom wil ik mijn diensten aanbieden aan deze mensen.
Afhankelijk van het kind, uw wensen en de vaardigheden van de oppas, wordt een persoonlijk plan gemaakt.
Mocht u interesse hebben of behoefte aan meer informatie, neem dan gerust contact op.
Met vriendelijke groet,
Marlies Reijnen |