dagopvang/ogeeropvang/aktivering. Hallo
Mijn naam is Jacqueline van Cadsand, ik ben een hbo-v verpleegkundige, samenwonend en moeder van 3 zonen (5,7 en 9 jaar) en al 17 jaar werkzaam binnen de zorg voor verstandelijk gehandicapte mensen. Vooral de laatste 10 jaar met kinderen en volwassenen met een ernstige verstandelijke beperking.
Binnen mijn ZZP bedrijfje Langetabbetje verzorg ik aktiverende begeleiding en dagopvang voor twee ernstig beperkt jongetjes . Zij krijgen rust, regelmaat en 1 op 1 aktivering. Dit in de vorm van fysiotherapeutische en prelogopedische oefeningen, spel- en communicatietherapie.
Ze draaien daarnaast "gewoon" mee in ons gezin met natuurlijk speciale zorgaandacht voor hun. Naast deze opvang heb ik nog ruimte voor activerende begeleiding bij u thuis. Dit in de vorm van communicatietraining, spelbegeleiding, ABA-training en/of ondersteunende begeleiding.
Wilt u meer weten mail of bel gerust en we maken een afspraak voor een kennismaking.
Vriendelijke groeten, Jacqueline v. Cadsand |